
- Deze evenement zijn geslaagd.
LLL Lente symposium @ Antwerpen
24 februari 2019 @ 09:30 - 17:30
2 keer per jaar organiseert La Leche League een symposium over borstvoeding.
Het lentesymposium gaat dit jaar door in Antwerpen.
Inschrijven via dit online formulier: https://goo.gl/forms/jaCWnfYWoAXMllOB3
Het programma:
Zoals gewoonlijk zorgen we allen samen voor een lunch volgens het PotLuck principe. Ook iets bij de koffie is welkom, maar we willen in ieder geval graag veel lekkers voor tussen de middag (graag een kaartje erbij met de ingrediënten).
Natuurlijk zijn baby’s en peuters die niet zonder mama kunnen van harte welkom. Daarbij is het de bedoeling dat de aanwezigheid van jouw kind de andere deelnemers niet belemmert de sessie te volgen. Het kan moeilijk zijn om een sessie te volgen en tegelijkertijd op je rondlopende kindje te letten. Voel je daarom vrij de sessie te verlaten als dit nodig is.
De kosten voor de dag zijn 5 euro (leden), €10 (niet leden), €30 voor professionals (incl. hand-outs en accreditatie), te voldoen bij binnenkomst.