skip to Main Content

Ann Suetens

(Nederlands)

4287 Lincent

ann.suetens@lalecheleague.be

0486/05.45.75 - maandag tot vrijdag na 17.00 uur en in het weekend

Antje Fitzner

(Nederlands, Deutsch)

/

antje.fitzner@lalecheleague.be

tijdelijk telefonisch niet bereikbaar

Bianca Rosseel

(Nederlands, Español, Italiano, Français)

9340 Lede

bianca_rosseel@lalecheleague.be

tijdelijk telefonisch niet bereikbaar

Caroline Caris - de Graaf

(Nederlands)

2804 Gouda (Nederland)

caroline.caris@lalecheleague.be

+31(0)650/94.92.25 - opgelet, Nederlands nummer

Christine Van Den Broecke

PERSCONTACT - (Nederlands, Deutsch, English)

2800 Mechelen

christine.vdb@lalecheleague.be

015/26.19.41 - maandag tot vrijdag overdag

Cindy Coppens

(Nederlands)

9340 Papegem - Lede

info@lalecheleague.be

0478/75.42.52 - uitsluitend na belafspraak per sms

Danielle Frederix

(Nederlands)

2200 Herentals

danielle.frederix@lalecheleague.be

0473 60 82 88 - uitsluitend na belafspraak per sms

Els Willems

(Nederlands)

2440 Geel

els.willems@lalecheleague.be

tijdelijk telefonisch niet bereikbaar

bereikbaar via facebook messenger

Indra van Sprundel

(Nederlands)

2200 Herentals

info@lalecheleague.be

tijdelijk telefonisch niet bereikbaar

Inge Monden

(Nederlands)

2350 Vosselaar

inge.monden@lalecheleague.be

tijdelijk telefonisch niet bereikbaar

Joke Vanrijkel

(Nederlands)

3290 Diest

joke.vanrijkel@lalecheleague.be

0479/98.62.19 - uitsluitend na belafspraak per sms

Katelijne Rouffa

(Engels, Nederlands)

3010 Kessel-Lo

katelijne.rouffa@lalecheleague.be

0488/01.22.05 - uitsluitend na belafspraak per sms

Kris Vliegen

(Nederlands)

3582 Koersel

info@lalecheleague.be

tijdelijk telefonisch niet bereikbaar

bereikbaar via facebook messenger

Lien Verdickt

(Nederlands)

9000 Gent

info@lalecheleague.be

tijdelijk telefonisch niet bereikbaar

Liesbet Peeters

(Nederlands)

3800 Sint-Truiden

liesbet.peeters@lalecheleague.be

tijdelijk telefonisch niet bereikbaar

Lin Gentzis

(Nederlands, Engels)

3582 Koersel

info@lalecheleague.be

0485/94.12.46 - uitsluitend na belafspraak per sms

Marjolein Denissen

(Nederlands)

2500 Lier

marjolein.denissen@lalecheleague.be

tijdelijk telefonisch niet bereikbaar

bereikbaar via facebook messenger

Marsha Herten

(Nederlands)

3360 Bierbeek

marsha.herten@lalecheleague.be

016/29.55.01 - maandag tot vrijdag overdag

Nish Barnard

(Nederlands)

1794 Oosterend (Texel, Nederland)

nish.barnard@lalecheleague.be

+31(0)621/94.56.74 - opgelet, Nederlands nummer

Valerie Nuytten

(Nederlands)

/

info@lalecheleague.be

tijdelijk telefonisch niet bereikbaar

Veronique De Maersschalck

(Nederlands)

1745 Opwijk

info@lalecheleague.be

0476/94.68.49 uitsluitend na belafspraak per sms

Back To Top