skip to Main Content

La Leche League is via verschillende kanalen bereikbaar. We streven ernaar je vraag binnen de 3 werkdagen te beantwoorden. Helaas zijn we niet met genoeg vrijwilligers om dit altijd te halen. We vragen daarvoor je begrip.

Is je vraag heel dringend, neem dan contact op met je huisarts, kinderarts, vroedvrouw of lactatiekundige.

Ben je eerder op zoek naar ervaringen over het geven van borstvoeding? Dan ben je ook steeds welkom op onze besloten facebookgroep van La Leche League Vlaanderen. Wil je garantie op een antwoord van een LLL-medewerker, dan hebben de andere kanalen de voorkeur.

Ann Suetens

(Nederlands)

4287 Lincent

info@lalecheleague.be

telefonisch niet bereikbaar

Bijeenkomsten in Leuven

Antje Fitzner

(Nederlands, Deutsch)

/

antje.fitzner@lalecheleague.be

telefonisch niet bereikbaar

Bianca Rosseel

(Nederlands, Español, Italiano, Français)

9340 Lede

bianca_rosseel@lalecheleague.be

telefonisch niet bereikbaar

Caroline Caris - de Graaf

(Nederlands)

2804 Gouda (Nederland)

caroline.caris@lalecheleague.be

+31(0)650/94.92.25 - opgelet, Nederlands nummer

Christine Van Den Broecke

PERSCONTACT - (Nederlands, Deutsch, English)

2800 Mechelen

christine.vdbroecke@telenet.be

Uitsluitend na belafspraak via messenger

Cindy Coppens

(Nederlands)

9340 Papegem - Lede

info@lalecheleague.be

0478/75.42.52 - voor overzicht van de belmomenten, zie onze facebookgroep. Geen whatsapp aub

Bijeenkomsten in Aalst

Danielle Frederix

(Nederlands)

2200 Herentals

danielle.frederix@lalecheleague.be

telefonisch niet bereikbaar

Bijeenkomsten in Herentals

Els Willems

(Nederlands)

2440 Geel

els.willems@lalecheleague.be

telefonisch niet bereikbaar

bereikbaar via messenger

Bijeenkomsten in Herentals

Indra van Sprundel

(Nederlands)

2200 Herentals

info@lalecheleague.be

telefonisch niet bereikbaar

Joke Vanrijkel

(Nederlands)

3290 Diest

joke.vanrijkel@lalecheleague.be

niet telefonisch bereikbaar

Katelijne Rouffa

(Engels, Nederlands)

3010 Kessel-Lo

katelijne.rouffa@lalecheleague.be

0488/01.22.05 - uitsluitend na belafspraak per sms

Bijeenkomsten in Leuven

Kris Vliegen

(Nederlands)

3582 Koersel

info@lalecheleague.be

telefonisch niet bereikbaar

Bijeenkomsten in Beringen

Lien Verdickt

(Nederlands)

9000 Gent

info@lalecheleague.be

telefonisch niet bereikbaar

Lin Gentzis

(Nederlands, Engels)

3582 Koersel

info@lalecheleague.be

0485/94.12.46 - uitsluitend na belafspraak per sms

Bijeenkomsten in Beringen

Marjolein Denissen

(Nederlands)

2500 Lier

marjolein.denissen@lalecheleague.be

telefonisch niet bereikbaar

bereikbaar via messenger

Bijeenkomsten in Herentals en Lier

Marsha Herten

(Nederlands)

3360 Bierbeek

marsha.herten@lalecheleague.be

016/29.55.01 - maandag tot vrijdag overdag

Nish Barnard

(Nederlands)

1794 Oosterend (Texel, Nederland)

nish.barnard@lalecheleague.be

+31(0)621/94.56.74 - opgelet, Nederlands nummer

bereikbaar via whatsapp

bereikbaar via messenger

Valerie Nuytten

(Nederlands)

/

info@lalecheleague.be

telefonisch niet bereikbaar

Veronique De Maersschalck

(Nederlands)

1745 Opwijk

info@lalecheleague.be

tijdelijk niet telefonisch beschikbaar

Back To Top